stěnové systémy

FR SYSTEM FR

FR SYSTEM FR je nový inovativní systém prosklených příček s požární odolností. Základem stěny je ocelový rošt bložený speciálními sádrokartonovými deskami. Výplň tvoří speciální žáruvzdorné sklo. Celková tloušťka zdi je 100 mm a tloušťka skla je různá v závislosti na třídě požární odolnosti.

FR SYSTEM BR I

FR SYSTEM BR I nabízí nové možnosti řešení protipožárních příček. Bez nutnosti používat jakékoliv rámy a ertikální sloupky, umožňuje tak zhotovit zcela průhledné požární přepážky s výškou až 3 m a neomezenou délkou. Spojení skel je překryto ozdobným hliníkovým páskem šířky 30mm. Tloušťka žáruvzdorného skla se liší v závislosti na třídě požární odolnosti.

FR SYSTEM BR II

FR SYSTEM BR II - nový přístup k požárně dělícím konstrukcím. Není nutné používat žádné rámy nebo vertikální sloupky, je možné provést celistvou transparentní protipožární příčku do výšky 4200 mm bez omezení délky. Propojení skel, které je estetickým prvkem, tvoří pouze protipožární silikon šířky 2 mm. Tloušťka protipožárního skla se liší podle třídy reakce na oheň.